Haber

Yollardaki durum

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde yavaş gidilerek trafik levha ve işaretlerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre İzmir-Çeşme Otoyolu’nun 3-5. kilometre (Karaburun-Zeytinler kavşak bölgesi), yolun geliş ve gidiş yönlerinde sağ şeritler trafiğe kapatılarak, sürücüler diğer şeritlere yönlendiriliyor.

Balıkesir-Dursunbey-Harmancık yolu 0-71, Manavgat-Alanya kavşağı-Beygın yolu 51-65, Karaburun-Urla yolu 0-1. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle nakliye denetimli olarak gerçekleştirilmektedir.

Gerede-Kızılcahamam yolunun 19’uncu kilometresindeki Aktaş-2 Köprüsü’nde yapılan onarım çalışmaları nedeniyle çift yön trafiğe kapatılırken, ulaşım servis yolunda çift yönlü ve denetimli olarak devam ediyor.

Hatay-Reyhanlı yolunun 18-20. Kilometre cinsinden deprem hasarı nedeniyle servis yolundan ulaşıma izin verilmektedir.

Karabük-Kastamonu yolu 9-11, Tosya-Osmancık yolu 41-46. Kilometrelerce yapılan çalışmalar nedeniyle denetimli olarak ulaşım sağlanmaktadır.

Zonguldak-Bartın il sınırı-Bartın-Kurucaşile yolunun 29-35. Yolun kilometrelerinde üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından çift yönlü olarak yapılıyor.

Keşan-Gelibolu-Eceabat yolunun 58-85. Kilometrelerce yapılan üretim çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik levhalarına ve işaretçilere uyması önem arz ediyor.

haberortahisar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu